Jdi na obsah Jdi na menu

Sláva žlutým citrónům

 

slava-zlutym-citronum.jpg

1.

Nejdříve vymačkejte citrón, přidejte jej do vody a k tomu lžičku medu. Je to výborné pro zdraví a jako prevence rakoviny. Rada pro ty, kteří mají cysty a nádory.

 

 

Toto je poslední novinka v medicíně, efektivní v boji proti rakovině. Čtěte pozorně tuto zprávu z medicíny, která byla publikována. Je to zázračný a blahodárný produkt přírody k likvidaci kancerogenních buněk.

Ø Je 10 000krát účinnější než samotná chemoterapie.

Ø Proč nejsme o tomto fenoménu už dávno informováni?

Ø Protože existují laboratoře, které vyrábějí syntetické léky a které těmto firmám dodávají tučné zisky.

Ø Můžete nyní pomoci nejen sobě ale i svým blízkým a přátelům touto informací, a totiž - citron je výborný prostředek pro prevenci nemocí.

Ø Jeho chuť je příjemná a neprodukuje hrozivé vedlejší účinky, jako chemoterapie. Jestli máte možnost, pěstujte citrusové plody na své zahradě.

Ø Kolik lidí umírá jenom proto, že toto tajemství je uchováno jenom proto, aby korporace vydělávali na lidském neštěstí....?

Ø Existuje mnoho variet citronů a limetek, můžete si vybrat.

Ø Můžete jíst dužinu, vymačkat si šťávu, sorbety, přidat do pečiva.

Ø Citron má mnoho atributů, nejzajímavější je však účinek působící na cysty a nádory.

Ø Tato plodina zabraňuje vzniku rakoviny.

Ø Někteří tvrdí, že má velké užití proti všem typům rakoviny.

Ø Pokládá se také za antimikrobiální, antibakteriální, antimyotický protiparazitární prostředek, reguluje vysoký krevní tlak, má antidepresivní účinky, ovlivňuje příznivě neklidné nervy.

Ø Pramen těchto informací je fascinující: pochází z největších medicínských laboratoří na celém světě, kde bylo učiněno mnoho dokazujících pokusů už od roku 1970. Tyto pokusy, dnes již podložené, dokazují:

Ø likvidaci kancerogenních buněk u dvanácti typů rakoviny - hlavně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky břišní.

2.

Ø složky citronu vykazují 100 lepší účinnost než jaký má lék Adriamycin, což je chemoterapeutický prostředek používaný běžně ve světě ke snižování růstu rakovinných buněk.

Ø A ještě něco překvapivého: rakovinné buňky mizí, ale zdravé zůstávají.

J

Ø Institut de Sciences de la Santé, L.L.C. 819 N. Causez Street, Baltimore, MD 1201 ENVOYER LE A TOUT LE MONDE... ! ! ! ! !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář